Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Nekorektní zaměstnávání OZP

Výzva nekorektně zaměstnaným OZP

Vyzýváme všechny osoby se zdravotním postižením, které se setkaly s nekorektním jednáním zaměstnavatele aby nás informovali. Někteří zaměstnavatelé přišli na to, jak část příspěvku na mzdy využít pro sebe. Setkali jste se s takovým jednáním? Neváhejte a napište.

Nekorektní jednání zaměstnavatele

Byla jsem zaměstnána jako pomocný obchodní referent ve firmě se sídlem v Bystřici. Ač jsem měla smlouvu sjednánu tam, pracovala jsem v prostorách jiné firmy, v Třinci, v níž majitelka firmy z Bystřice byla jednatelkou. Tato druhá firma neměla zřízena CHPM. To mi bylo podivné a nevím, zdali je v pořádku prolínání dvou firem. Jednání tohoto zaměstnavatele bylo vůbec velmi specifické a v závěru i podlé.

Celý článek...

 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

rovna_prava_pro_vsec...
edf-tour-2010-bielsk...
cyklomaraton-k24-201...
77_2soutezni_den_290...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.