Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní tipy Za čím vším stojí štítná žláza

Za čím vším stojí štítná žláza

Za čím vším stojí štítná žláza

Amy Myers
Důvody, proč se cítíte unavení, máte zastřené myšlení a nadváhu, a rady, jak se vrátit zpátky do života

Mezinárodně uznávaná lékařka funkční medicíny Amy Myers se specializuje na posílení činnosti štítné žlázy. Vychází z vlastních zkušeností s autoimunitním onemocněním a z desetileté praxe, kdy léčila tisíce pacientů s dysfunkcí štítné žlázy. Byla výkonnou ředitelkou kliniky Austin UltraHealth, kterou založila a je autorkou bestselleru Autoimunitní řešení.

Doktorku Amy Myers její onemocnění štítné žlázy konvenční medicína léčit nedokázala. Naopak se přesvědčila, že je mnohdy léčba konvenční medicínou horší, než samo onemocnění. Bohužel většina tradičních lékařů „odvádí v léčbě této dysfunkce velmi špatnou práci. Dělají chybu za chybou.“ Rozhodla se proto jít ke kořenům svých zdravotních problémů, najít řešení a převzít kontrolu nad svým zdravím.

Její revoluční kniha vás provede pěti příčinami dysfunkce štítné žlázy a poskytne účinné nástroje, které obnoví její optimální funkci. Zve, abyste vystoupili mimo hranice konvenční medicíny a viděli svůj stav z pohledu autoimunitního spektra. Tento model sleduje, jak příznaky nerovnováhy kolísají v závislosti na prostředí a životním stylu.

V knize se dozvíte vše o štítné žláze – její funkci, souvislost s autoimunitou, příznaky poruch, proč se váš lékař může mýlit a zejména možnosti léčení. Patří k nim především zdravá životospráva, neboť dodává štítné žláze to, co potřebuje ke správné funkci. Poznáte, které potraviny vyvolávají zánět, vyléčíte infekce, chorobné příznaky a zbavíte se toxinů. Díky nabízenému ozdravnému programu vás přestanou trápit bolestivé klouby, nadváha, deprese, únava, úzkosti, hormonální poruchy i další příznaky, a naopak pocítíte příval nové energie, vitality a psychicky se budete cítit mnohem lépe.  

„Možná vám bylo doporučeno užívat syntetické léky pro váš imunitní systém s tím, že na nich budete závislí po celý život. To je přesně to, co jsem slyšela během svého vlastního boje s autoimunitním stavem! A poté, co u mě konvenční medicína ztroskotala, rozhodla jsem se pro své poslání, to změnit.  To je důvod, proč jsem zaměřila svou lékařskou kariéru na to, abych našla jinou cestu, způsob, jak probudit přirozené léčivé schopnosti těla. Zde je návod, jak budeme během následujících 6 týdnů přistupovat ke svému stavu.“

Z převratné knihy dr. Amy Mers budou mít prospěch všichni nemocní se štítnou žlázou i ti, které zklamala léčba konvenční medicínou. Naleznou v ní vítané informace a rady, jak se navrátit do svého přirozeného stavu energie a pohody.

Anag 2019, 472 s.

Dana Vondrášková


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

Klimkovice_lazne
edf-tour-2010-bielsk...
cyklomaraton-k24-201...
P1090996
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.