Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní tipy Magický měsíc

Magický měsíc

Magický měsíc

Yasmin Boland
Jak pracovat s magií lunárních cyklů

Yasmin Boland se narodila v Německu, ale žila i v dalších místech světa, aby se nakonec usadila v Británii. Jako novinářka se setkala s lidmi, kteří ji přivedli k meditaci, jež jí otevřela mysl a zavedla k astrologii, zejména pokud jde o vnímání působení Měsíce. V současné době je tato uznávaná znalkyně jednou z nejprodávanějších autorek.

Nemusíte být astrolog, ani v astrologii věřit, abyste na sobě mohli pociťovat nesporné působení Měsíce, který každého z nás do určité míry ovlivňuje. „Měsíc může sloužit jako neuvěřitelně jednoduchý vesmírný časovač, který vám pomůže vytvořit život, o jakém sníte“, říká autorka a doplňuje, že je k tomu zapotřebí „jen sledovat lunární cykly a porozumět základním principům zhmotňování“, tedy přát si a stanovit si záměry v souladu s měsíčními cykly. Ve svém novém díle seznamuje s účinky novoluní a vysvětluje také, proč je dobré na sobě pracovat v době úplňku a využít jeho síly. Kromě toho radí, „jak sledovat tu část svého osobního horoskopu, kterou každé novoluní a úplněk ovlivňují. Tyto informace pak můžete využít k předpovídání toho, co můžete očekávat v následujících týdnech.“

Kniha je rozdělena do přehledných částí, v nichž jsou srozumitelně popsány měsíční fáze a jejich rytmus, vliv novoluní a úplňku na nás samotné i na naše přání včetně toho, jak využít znamení, v němž se úplněk nachází, aby posílilo naši snahu žít v souladu s Vesmírem. Dozvíte se rovněž, kterou částí vašeho horoskopu úplněk probíhá a jaký to má pro vás význam.

Autorka svým jedinečným návodem motivuje čtenáře k využívání měsíčních fází tak, aby se jim plnila přání a mohli být sami strůjci své budoucnosti.


Anag 2019, 264 s.

Dana Vondrášková
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

43_1soutezni_den_270...
p1140662
v-dolina2011-13
P5303057
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.