Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Nemoc – dar transformace

Nemoc – dar transformace

Nemoc – dar transformace

Martina Hanáčková, Petr Hanáček

Manželé Martina a Petr Hanáčkovi patří k těm, kteří dokážou citlivě naslouchat svému tělu i řeči duše. Jejich otevřenost a schopnost vnímat nemoc jako dar transformace jim umožnily společně překonat Petrovo nádorové onemocnění neinvazivní léčbou.

Mgr. Martina Hanáčková pomáhá jako odbornice v oblasti vědomého rodičovství a emočního zdraví, zároveň poskytuje soukromou praxi v oblasti kvantové medicíny. Její manžel, Mgr. Petr Hanáček je středoškolský pedagog, učitel léčebného cvičení Pangu Shengong Čchi-kung a absolvent certifikovaného výcviku metody Spiritual Response Therapy.

Když mu byl před lety po návštěvě zubního lékaře diagnostikován zhoubný nádor, podstoupil chirurgický zákrok a věřil, že tím se problém vyřešil. Následný verdikt lékařů doporučující odstranit polovinu dolní čelisti byl však zdrcující. Přes varování lékařů o možných fatálních následcích se za podpory své ženy rozhodl pro vlastní cestu k uzdravení. Využil přitom možností, jež nabízí kvantová medicína, léčivé cvičení Čchi- kung a ozdravující účinky odpuštění a lásky. Navzdory lékařským prognózám, že bez rozsáhlé operace se zhoubný nádor za několik měsíců objeví znovu, se potvrdilo, že Petr pro sebe zvolil ten nejlepší způsob léčby. Sám k tomu poznamenává: „Začal jsem si postupně věřit a cítil jsem, že takto je to správně. Musím říct, že jsem paradoxně zažíval nejšťastnější okamžiky svého života. Odložil jsem strach, přijal sám sebe, a položil se do roviny důvěry v život. Miloval jsem každý okamžik a možnost vnímat proudění života mi přinášela pocit štěstí, a že takto je to správně.“

V povzbudivé knize na základě vlastních zkušeností nabízejí oba sympatičtí autoři inspirativní souhrn neinvazivních, přitom velmi účinných léčebných metod a způsobů, jak tělo a mysl zbavit škodlivých látek, napětí a balastu, bránící ozdravnému procesu.

Při slavnostním křtu knihy 23. října 2018 se vydavatel Ing. Jiří Kuchař vyjádřil o Petru Hanáčkovi jako o českém Clemensu Kuby. (Ten po vážném úraze ochrnul a dokázal se radikální životní změnou uzdravit, ačkoliv mu lékaři nedávali žádnou naději. Jeho knihu Mental healing – tajemství sebeléčení a uzdravení vydalo rovněž nakladatelství Eminent.) Kmotrou na křtu v útulné pražské kavárně Cafe Livello byla významná česká dětská psycholožka a propagátorka terapie pevným obětím a lásky, paní PhDr. Jiřina Prekopová, která jen několik dnů před tím oslavila 89 narozeniny.

Eminent 2018, 176 s.

Dana Vondrášková

http://uzdravimesesami.cz/onas/

 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

07
m-r-polsko2011-16
krajsky-odborn09
konf-bez-barier22
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.